10.12.2006 – Choinka rotariańska z RC Warszawa City

W dniu 10.12.2006 w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbyła się Choinka Rotariańska organizowana przez RC Warszawa City. W imprezie organizowanej przez zaprzyjaźniony i sponsorujący klub wzięli udział wraz z rodzinami i przyjaciółmi nasi członkowie: Prezydent Jolanta Kaliszuk, Mieczysław Józefczuk i Grzegorz Makarewicz. Przybyłych przywitali Prezydent Zbigniew Bombik oraz Gubernator Wojciech Czyżewski. Oprócz koncertu pianisty Waldemara Malickiego i bankietu, miała miejsce loteria fantowa, aukcja obrazu Józefa Oraczewskiego oraz groszy, pod hasłem „Zamieńmy grosze na złote”. Miło było nam słyszec z ust przemawiających oraz w czasie kuluarowych rozmów radośc z powstania naszego klubu – RC Biała Podlaska.