Finał XII Międzynarodowego Konkursu Młodych Skrzypków w Lublinie

Naumov Artem z Rosji laureat XII Międzynarodowego Konkursu otrzymał Nagrodę im. Marcela Stefańskiego ufundowaną przez lubelskie Kluby Rotary i Rotary z Francji. Nagrodę osobiście wręczyły zona i córka śp.Marcela Stefańskiego – Chantal i Cristine. Na zdjęciu z Prezydentem Rotary Lublin Centrum Stanisławem Dąbrowskim.

Wśród nagród pozaregulaminowych jedną z ważniejszych okazała się Nagroda im. Marcela Stefańskiego w wysokości 10.000 zł ufundowana przez lubelskie Kluby Rotary z Białej Podlaskiej, Chełma, Janowa Lubelskiego, Kazimierza Dolnego, Lubelskiego Klubu Rotariańskiego, Klubu Rotary Lublin Centrum i Lublin Stare Miasto, Puław i Zamościa oraz Rotary z Francji i Klubu Denain-Bouchain. Decyzją Jury Konkursu nagrodę otrzymał Artem Naumov z Rosji, uczeń prof. Yaira Klessa, Koncert galowy uświetniły żona i córka śp. Marcela Stefańskiego- wybitnego lekarza, Rotarianina , mecenasa sztuki, który wielokrotnie wspierał z ramienia francuskich Rotarian Towarzystwo Muzyczne w Lublinie.