Zarząd Klubu Biała Podlaska

Członek Zarządu – Janusz Matusiak

Członkowie:

LESZEK CHABERSKI

Bialski przedsiębiorca branży budowlanej i handlu zagranicznego – właściciel firmy „MATI”.

Członek – założyciel RC Biała Podlaska, od 10 lat CICO, świetny kolega, mąż i ojciec 2 dzieci – człowiek, na którym zawsze można polegać.

MAREK JAROCKI

Współwłaściciel aptek „Urtica”, z wykształcenia inżynier geodeta.

Członek – założyciel RC Biała Podlaska, skarbnik klubu, z zamiłowania aptekarz, ostoja spokoju. Skrupulatność i rzetelność to jego znaki firmowe.

SYLWIA KALINOWSKA

Artystyczna dusza, malarka, wyrazicielka kobiecych emocji.

Członkini RC Biała Podlaska od 2015 roku, pochodzi z Janowa Podlaskiego, absolwentka historii sztuki Collegium Civitas w Warszawie i wydziału artystycznego – grafiki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, nosi piękno w sobie i umiłowała wszystko co piękne.

ANDRZEJ KUTA

Członek – założyciel RC Biała Podlaska, wieloletni sekretarz, bialski adwokat.

Zamiłowany fotograf i żeglarz, świetny kolega, ojciec 2 synów pielęgnujących rodzinną tradycję prawniczą.

DOROTA LEWARTOWSKA

Sekretarz RC Biała Podlaska, lekarz dentysta – ortodonta.

Kobieta potrafiąca cieszyć się życiem, optymistka, radosna, stale doskonaląca się i pełna entuzjazmu.

MAREK ŁYSAKOWSKI

Prezydent RC Biała Podlaska 2016/2017, właściciel i dyrektor TU Uniqa Biała Podlaska oraz przedsiębiorca w branży ubezpieczeń na terenie całej Polski.

Jest facetem który nie lubi  usiąść i czekać, aktywny sportowo, dużo i chętnie podróżuje, lubi dobrą muzykę, ojciec 2 synów i córki, szczęśliwie żonaty.

JANUSZ MATUSIAK

Członek – założyciel RC Biała Podlaska, 2 – krotny prezydent klubu, lekarz –  współwłaściciel NZOZ Medyk, pomysłodawca Festiwalu Nalewek, major rezerwy WP.

Koneser dobrej muzyki, miłośnik samochodów, podróży i dobrej książki.

JAROSŁAW MELESZKO

Członek- założyciel RC Biała Podlaska, past prezydent, były sekretarz klubu, były przewodniczący Komisji Polska – Białoruś, bialski przedsiębiorca budowlany, inżynier, właściciel PPHU „L&P”.

Szczęśliwie żonaty z Mariolą, ojciec 2 synów Łukasza i Piotra, mistrz aukcji i trunków wszelakich.

MAŁGORZATA NIKOLSKAKobieta sztuki i kultury,  pasjonatka muzealnictwa i wszystkich pięknych rzeczy, ciekawa świata i ludzi.
ANDRZEJ POPŁAWSKI

Członek – założyciel RC Biała Podlaska, przedsiębiorca, właściciel Agroturystyki i Szkółki Jeździeckiej Mustang w Rakowiskach.

Koneser smacznego jedzenia – „z duszą”, organizator przyjęć i imprez, żonaty, ojciec 2 dzieci.

DARIUSZ RAPA

Członek RC Biała Podlaska od 2016 roku, wysoko kwalifikowany lekarz – ginekolog, endokrynolog, seksuolog.

Miłośnik gór i podróży, szczęśliwie żonaty, ojciec 2 dzieci.

MAŁGORZATA SOSIŃSKA

Członkini RC Biała Podlaska, przewodnicząca komisji Rotary Foundation, prowadzi własną firmę i dobrze jej z tym, gdyż „świat jest pełen ekscytujących wyzwań i szkoda czasu na ciepłe posadki”.

Niespokojna dusza, szukająca, doświadczająca, kochająca ludzi, posiadająca zdolności organizacyjne, wyznaje zasadę, ze DOBRO POWRACA i kieruje się nią w swoim życiu każdego dnia.

DANUTA SOBKIEWICZ

Członkini od 2009 roku RC Biała Podlaska, przedsiębiorca – właściciel pralni „Eco – Danex”.

Kobieta ciekawa świata, miłośniczka podróży i dobrej książki, osoba o niezmierzonej życzliwości i wyrozumiałości wobec świata i ludzi, mama  2 wspaniałych córek.

ANNA SKERCZYŃSKA

Członkini – założycielka RC Biała Podlaska, past prezydent, była wiceprezydent i  skarbnik, zawodowo zajmuje się współpracą z osobami niepełnosprawnymi.

Jest wokalistką w amatorskim zespole wokalnym „Chwilka na szpilkach”, sympatyzuje z klubem biegowym „Biała Biega” , szczęśliwa mama 3 dzieci, autorka pysznych nalewek.

ANNA SZWEDO-DYTRY

Członkini RC Biała Podlaska od 2015 roku, wiceprezydent, radca prawny – prowadzi własną kancelarię i zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych.

Uwielbia śpiewać – należy do zespołu wokalnego „Chwilka na szpilkach”, tańczyć – wieloletni tancerz zespołu tańca ludowego UMCS Lublin. Ostatnio pasjonuje się wędrówkami górskimi  po Tatrach oraz żeglowaniem morskim.

JAROSŁAW ŻBIKOWSKI

Członek RC Biała Podlaska, pastprezydent, prelegent Centrum Dialogu, pracownik naukowy, doktor w PSW i AWF w Białej Podlaskiej, specjalista od turystyki, rekreacji i osób niepełnowsprawnych, wspólnik Polygon Sp. zo.o. („Lifesfit”).

Koneser win, nie uznający półśrodków, temu co robi oddaje się w pełni, świetny kompan i życzliwy kolega.

Past Prezydenci

Marek Łysakowski
Jolanta Kaliszuk
Janusz Deniusiuk
Jarosław Meleszko
Anna Skerczyńska
Janusz Matusiak (2x)
Ireneusz Bijata
Ryszard Wiencis
Jarosław Żbikowski

Członkowie honorowi

Andrzej Czapski (Prezydent Miasta Biała Podlaska), Mieczysław Maciążek (RC Warszawa City), Dariusz Matosiuk (RC Lublin Stare Miasto), Krystyna Janicz (RC Warszawa Sobieski), Zbigniew Chaberski (RC Portland Metropolitan), Dorota Sobolewska, Wawrzyniec Konarski.