WYŚCIG KACZEK (kliknij edycję, aby przeczytać więcej)

III WYŚCIG KACZEK

Podsumowujemy III Rotariański Wyścig Kaczek – było wspaniale, było radośnie, dziękujemy uczestnikom, gratulujemy dzieciom. W dniu 21 czerwca przekazaliśmy oficjalnie na rzecz dzieci autystycznych Annie Chwałek ze Stowarzyszenia „Wspólny Świat”, czek na 20 000 zł.
W tym też dniu główną nagrodę (kino domowe Samsung 5.1) za I miejsce odebrały Pola i Martynka Harasimiuk… i przekazały wygraną Stowarzyszeniu „Wspólny Świat”. Dziękujemy Wszystkim za świetną zabawę i dobre serca, to dzięki Wam Krzną popłynęło ponad 1000 kaczek. Dziękujemy zespołowi Hard Gock z Terespola za oprawę muzyczną i Nadbużańskiemu Centrum Medycznem za karetkę i zabezpieczenie.

Rotariański wyścig kaczek

Opublikowany przez Biała24 18 czerwca 2017

II WYŚCIG KACZEK

Podsumowanie II Rotariańskiego Wyścigu Kaczek – przekazujemy na ręce Anny Chwałek i Katarzyny Fronc, Stowarzyszeniu „Wspólny Świat”, czek na 17000 zł i wiemy, że wydadzą to dobrze, z pożytkiem dla dzieci :).  Niespodzianka!!! Właściciele kaczki nr 45, która pierwsza dopłynęła do mety, Andrzej Suchodolski i Marta Keblesz przekazują nagrodę główną telewizor Sharp 48′ Stowarzyszeniu „Wspólny Świat”, dziękujemy :). Z okazji 30-lecia zespołu „Chwilka” przekazujemy Irkowi Parafiniukowi na rzecz zespołu czek wartości 1000 zł. Uroczystość kończymy przekazaniem insygniów słuzby rotariańskiej przez dotychczasowego prezydenta klubu, Janusza Matusiaka, nowemu prezydentowi Markowi Łysakowskiemu, na kadencję 2016/2017. Dziękujemy !!!

I WYŚCIG KACZEK

Za nami I Wyścig Kaczek. Dziękujemy sponsorom, fundatorom nagród, „Klawej Ferajnie” za świetne granie, Hotelowi Podlasie za poczęstunek, firmie Mati za logistykę, „anonimowym i zaprzyjaźnionym nurkom” za pilnowanie kaczek w rzece.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom naszego miasta, przyjaciołom klubu i wszystkim ludziom dobrego serca za udział w wyścigu. Jesteśmy z WAS dumni.

Wyścig kaczek dał wymierne korzyści. Udało się zebrać całkiem niezłą sumkę 13 000 zł, którą w dniu 13 lipca przekazaliśmy na ręce przedstawicieli Szkoły Podstawowej Nr 3. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, a dzieciakom z „3” życzymy udanych wakacji.

Warto dodać, że wyścig był szeroko relacjonowany przez media lokalne ( Radio Biper, Słowo Podlasia, Biała 24) , regionalne (Dziennik Wschodni, Radio Lublin) jak i centralne (Teleexpress).